Summer Banner Czech New.jpg

Mluvte anglicky po celý týden, přičemž si budete užívat zábavných aktivit a her. Zažijte týden s rodilými anglickými mluvčími, procvičte a zlepšete si Váší angličtinu. Nabízíme rozsáhlý počet seminářů a projektů pro děti ve věku od 10-15 let, v časech od 8:00 do 16:00 (otevřeno od 07:30 do 16:30).

Vyberte si termín mezi 25. - 29. 7. 2022. nebo 1. - 5. 8. 2022

Cena: 2000,- Kč - za jedno dítě na týden

Přihlašte se na letní příměstský tábor

 

 

Základní škola na Kadaňské ulici, Chomutov

ZS Chomutov Kadanska 2334 Czech Republic Basic School

Kde?

 

Pondělí až pátek, 8:00 – 16:00 (otevřeno od 07:30 do 16:30)

(Kurz 1) pondělí 25. července – pátek 29. července 2022

                                                nebo

(Kurz 2) pondělí 1. července – pátek 5. srpna 2022

Kdy?

2.000 Kč za jednoho

Cena?

Zažijte celý týden s rodilými anglickými mluvčími! Pro Vaše děti máme připraveno mnoho zábavných aktivit, které si jistě užijí, počítaje sportem, hudbou, uměním, herectvím – vše v angličtině!!! Každý den je rozdělen do 60minutových sekcí:

First Class English Summer Camp Timetable

Každý den má různá témata – anglická kultura, sporty, herectví, hudba a umění. Děti budou každý den vtaženi do anglického jazyka s anglicky mluvícími lektory a instruktory, přičemž budou hrát nové a zábavné hry, učit se užitečným dovednostem, a to vše na sluníčku v zahradě areálu!

Vaše děti mohou prožít úžasné zážitky v Anglickém Letního Kempu bez toho, aniž by musely opouštět Chomutov! Pokud je věk vašich dětí 10–15 let a mají rádi angličtinu, pak je tento kemp pro ně jako dělaný!

Děti stráví celý den v Letním Kempu a navečer se vrátí domu, aby Vám mohly povědět o všem co ten den zažily.

Náplň?

Platba může být provedena bankovním převodem na této webové stránce v záložce rezervace. Záloha 1 000Kč musí být zaplacena již dnes, a celá částka musí být zaplacena nejpozději do 11. června 2022

Platba

Jídlo a ubytování nejsou poskytovány First Class English. V rámci kurzu bude poskytnuto pouze malé občerstvení (nápoj a sušenky). Proto by děti měly mít s sebou snídani, oběd a nějakou svačinu. Prostory školy budeme opouštět nejpozději v 16:30.

Děti by měly mít vhodnou obuv pro sport (běhání) a venkovní aktivity. Dále by pak měly mít ochranu před slunečním svitem, protože mnoho aktivit se bude odehrávat venku.

Berte prosím v potaz, že je pouze 100 míst pro každý kurz. Místa v kurzech budou obsazována podle toho, kdo se přihlásí dříve.

Pokud bude o kurzy větší zájem, může otevřít i třetí kurz.

Požadavky:

Děti musí být ve věku 10–15 let

Děti musí mít základy anglického jazyka

Děti si budou muset nosit vlastí snídani, oběd, svačinu a pití

Kurzovné musí být zaplacené před začátkem Letního Kempu, nejpozději do pondělí 11. června 2022

Děti musí dodržovat pravidla Letního Kempu

Pravidla Letního Kempu:

  • Šikana a špatné chování nebude tolerováno. Učitelé a instruktoři budou používat tří bodový systém. Pokud dítě nebude dodržovat pravidla, nebo se nebude účastnit aktivit, nebude nárok na vrácení peněz.

  • Telefony jsou povoleny během 12:20-13:20 (čas oběda). Instruktoři a učitelé nejsou odpovědni za jakékoliv poškození nebo ztracení mobilních telefonů během Letního Kempu.

  • Děti a jejich rodiče jsou odpovědni za donesenou stravu a dodržování pitného režimu během celého dne v Letním Kempu.

Důležité informace