A 14-year-old boy smiling outside.
A 14-year-old girl smiling with her tongue stuck out.
Two young girls smiling and hugging.
A group of children and one adult lying down on a colourful parachute.

summer camp is back

A group of happy children jumping and smiling outside in the sunshine on a sports field.

Přihlašte se na letní příměstský tábor

Mluvte celý týden anglicky a užijte si při tom spousty zábavných aktivit a her. Zažijte týden s rodilými mluvčími, procvičte a zlepšete si angličtinu. Nabízíme řadu kreativních dílen, aktivit a projektů pro děti ve věku od 10 do 15 let v čase od 8:00 do 16:00 hodin (otevřeno od 07:30 do 16:30).

Vyberte si termín: buď 25. - 29. 7. 2022, nebo 1. - 5. 8. 2022

Cena: 2000,- Kč za jedno dítě / týden

Kde?

Základní škola na Kadaňské ulici, Chomutov

Základní škola Chomutov, Kadaňská 2334 Logo

Kdy?

Pondělí až pátek, 8:00 – 16:00 (otevřeno od 07:30 do 16:30)

(Turnus 1) pondělí 25. července – pátek 29. července 2022

                                          nebo

(Turnus 2) pondělí 1. srpna – pátek 5. srpna 2022

Cena?

2 000,- Kč za jednoho

Náplň?

Prožijte celý týden s rodilými mluvčími anglického jazyka! Máme připravenu řadu zábavných aktivit, které si jistě užijete, počínaje sportem, hudbou, výtvarnými činnostmi, herectvím – vše v angličtině!!! Každý den je rozdělen do 55minutových sekcí:

Example Timetable 2022.png

Jednotlivé dny mají různá témata – anglická kultura, sporty, herectví, hudba a výtvarné činnosti. Každý den vtáhnou anglicky mluvící učitelé a instruktoři děti do anglického jazyky. Budou hrát nové a zábavné hry, učit se užitečným dovednostem, a to vše převážně na čerstvém vzduchu, v zahradě areálu!

Anglický příměstský tábor nabízí dětem úžasné zážitky, aniž by musely opouštět Chomutov! Pokud je Vašim dětem mezi 10 až 15 lety a mají rády angličtinu, pak je tento tábor pro ně jako dělaný!

Den stráví v příměstském táboře, navečer se vrátí domu a podělí s Vámi se o své zážitky.

Platba?

Platbu můžete provést bankovním převodem na této webové stránce v záložce rezervace. Zálohu 1 000,- Kč je třeba zaplatit hned, celá částka pak musí být uhrazena nejpozději do 11. června 2022

Důležité informace

Organizátor (First Class English) neposkytuje stravu ani ubytování. V rámci kurzu bude poskytnuto pouze malé občerstvení (nápoj a sušenky). Proto by děti měly mít s sebou dostatek jídla – oběd a svačinu. Prostory školy budeme opouštět nejpozději v 16:30.

Děti by měly mít vhodnou obuv pro sport (běhání) a venkovní aktivity. Dále by pak měly mít ochranu před sluncem, protože řada aktivit se bude odehrávat venku.

Berte prosím v potaz, že každý turnus je limitován počtem 100 míst, která budou obsazována podle toho, kdo se přihlásí dříve.

Pokud bude o kurzy větší zájem, můžeme otevřít i třetí turnus.

Požadavky:

Děti musí být ve věku 10–15 let

Děti musí mít základy anglického jazyka

Děti si budou muset nosit vlastí oběd, svačinu a pití

Kurzovné musí být zaplacené před začátkem příměstského tábora, nejpozději do pondělí 11. června 2022

Děti musí dodržovat pravidla příměstského tábora

Pravidla příměstského tábora:

  • Šikana a špatné chování nebudou tolerovány. Učitelé a instruktoři budou používat tříbodový systém. Pokud dítě nebude dodržovat pravidla nebo se nebude účastnit aktivit, nevznikne nárok na vrácení peněz.

  • Telefony jsou povoleny během 12:30-13:30 (čas oběda). Instruktoři a učitelé nejsou odpovědni za jakékoliv poškození nebo ztrátu mobilních telefonů během příměstského tábora.

  • Děti a jejich rodiče odpovídají za donesení vlastní stravy a dodržování pitného režimu během celého dne v příměstském táboře.